Booking.com

2011 Europos vyrų krepšinio čempionato tvarkaraštis



Europos vyrų krepšinio čempionato tvarkaraštis 1 ETAPAS (rugpjūčio 31 - rugsėjo 4 d.)

2011 Rugpjucio 31 d.

Turkija-Portugalija 17:45 Panevežys
Prancuzija-Latvija 17:45 Šiauliai
Graikija-Bosnija ir Hercegovina 18:00 Alytus
Slovenija-Bulgarija18:00 Klaipeda
Lietuva-Didžioji Britanija 21:00 Panevežys
Vokietija-Izraelis 21:00 Šiauliai
Kroatija-Suomija 21:00 Alytus
Rusija-Ukraina 21:00 Klaipeda

2011 Rugsejo 1 d.


Portugalija-Ispanija 15:15 Panevežys
Latvija-Serbija 15:15 Šiauliai
Bosnija ir Hercegovina-Juodkalnija 15:30 Alytus
Bulgarija-Belgija 15:30 Klaipeda
Didžioji Britanija-Turkija 17:45 Panevežys
Izraelis-Prancuzija 17:45 Šiauliai
Suomija-Graikija 18:00 Alytus
Gruzija-Rusija 18:00 Klaipeda
Lenkija-Lietuva 21:00 Panevežys
Italija-Vokietija 21:00 Šiauliai
Makedonija-Kroatija 21:00 Alytus
Ukraina-Slovenija 21:00 Klaipeda

2011 Rugsejo 2 d.

Ispanija-Didžioji Britanija 15:15 Panevežys
Serbija-Izraelis 15:15 Šiauliai
Portugalija-Lenkija 17:45 Panevežys
Latvija-Italija 17:45 Šiauliai
Turkija-Lietuva 21:00 Panevežys
Prancuzija-Vokietija 21:00 Šiauliai

2011 Rugsejo 3 d.

Suomija-Bosnija ir Hercegovina 15:30 Alytus
Ukraina-Bulgarija 15:30 Klaipeda
Graikija-Makedonija 18:00 Alytus
Slovenija-Gruzija 18:00 Klaipeda
Kroatija-Juodkalnija 21:00 Alytus
Rusija-Belgija 21:00 Klaipeda

2011 Rugsejo 4 d.

Didžioji Britanija-Portugalija 15:15 Panevežys
Izraelis-Latvija 15:15 Šiauliai
Makedonija-Suomija 15:30 Alytus
Gruzija-Ukraina 15:30 Klaipeda
Lenkija-Turkija 17:45 Panevežys
Italija-Prancuzija 17:45 Šiauliai
Juodkalnija-Graikija 18:00 Alytus
Bulgarija-Rusija 18:00 Klaipeda


2011 Rugsejo 4 d.

Lietuva-Ispanija 21:00 Panevežys
Vokietija-Serbija 21:00 Šiauliai
Bosnija ir Hercegovina-Kroatija 21:00 Alytus
Belgija-Slovenija 21:00 Klaipeda

2011 Rugsejo 5 d.

Didžioji Britanija-Lenkija 15:15 Panevežys
Izraelis-Italija 15:15 Šiauliai
Suomija-Juodkalnija 15:30 Alytus
Gruzija-Bulgarija 15:30 Klaipeda
Ispanija-Turkija 17:45 Panevežys
Latvija-Vokietija 17:45 Šiauliai
Graikija-Kroatija 18:00 Alytus
Slovenija-Rusija 18:00 Klaipeda
Portugalija-Lietuva 21:00 Panevežys
Serbija-Prancuzija 21:00 Šiauliai
Makedonija-Bosnija ir Hercegovina 21:00 Alytus
Ukraina-Belgija 21:00 Klaipeda


No comments:

Post a Comment

VAKARINIS ORO BALIONŲ UGNIES PASIRODYMAS UKMERGĖS MIESTO ŠVENTĖJE 2018. VIDEO

Ukmergės miesto gatvėmis važiavę oreiviai surengė oro balionų ugnies pasirodymą per Ukmergės miesto šventę