Booking.com heading

Festivalyje „Velnio akmuo“ pasirodys originalieji švedai „Lake of Tears“


Dvidešimtmetį skaičiuojantys „Lake of Tears“ nudžiugino gerbėjus visame pasaulyje, kai po kūrybinės pertraukos susibūrė iš naujo. Dar labiau jie ketina nudžiuginti gerbėjus Lietuvoje savo gyvu pasirodymu šį vidurvasarį. Lietuvoje dar neviešėję „Lake of Tears“ liepos 12 – 15 dienomis koncertuos muzikos festivalyje „Velnio akmuo“.


Originalumo pagrindas – stilistinė įvairovė


Paties gyvenimo įkvėpta kūrybaNors „Lake of Tears“ kuriama muzika dažniausiai apibūdinama kaip doom ar gotikinis metalas, tačiau jų stilistika toli gražu tuo neapsiriboja. Pradėję „užkimusiu“ vokalu ir slogiomis melodijomis, šie švedai palaipsniui įsitvirtino sunkiosios muzikos scenoje. Neilgai trukus jų kūrybiniame kelyje atsirado solidaus gotikinio skambesio, kiek vėliau – gana nemažai „Pink Floyd“ stiliaus psichodelinių motyvų. Doom metalo atmosfera, gotiški niuansai, svaigios nuotaikos, melancholija, muzikalumas, folkloro užuominos, elektroniniai epizodai, veržlumas ir energija – vienas kitą keičiantys „Lake of Tears“ kūrybiniai etapai per visą grupės istoriją neleido jai prarasti originalumo ir savitumo.

Paties gyvenimo įkvėpta kūryba


Naujausiame albume „Illwill“ vėl galima pajusti death metalo elementų, kuriančių agresijos, nevilties ir frustracijos persmelktą atmosferą. Grupė neslepia, kad niūrios nuotaikos į muzikantų veiklą įneša asmeninės patirtys, bręstantis ir besikeičiantis „Lake of Tears“ narių požiūris į gyvenimą, mirtį ir apskritai žmogaus egzistenciją.

„Velnio akmenyje“ – gražiausi „Lake of Tears“ kūriniai


Pirmą kartą į Lietuvą atvyksiantys „Lake of Tears“ klausytojams žada atlikti kūrinius iš įvairių grupės kūrybos etapų. Festivalio dalyviai gali tikėtis išgirsti ir doom, ir melodingo death metalo, ir subtilia gotika dvelkiančių baladžių. Festivalio organizatoriai tikisi, jog gyvą pasirodymą tvyrant svaiginančiai metalinės psichodelikos atmosferai įvertins ir seni grupės gerbėjai, ir nauji klausytojai.
Video:


No comments:

Post a Comment