Booking.com heading

Billas Geitsas yra paskelbęs garsiuosius 11 dalykų, kurių jaunimas neišmoks mokykloje. Ką apie tai manote jūs?

1. Gyvenimas yra neteisingas – pratinkitės prie to.

2. Pasauliui nerūpi jūsų savigarba ir savo vertės pajautimas. Pasaulis tikisi, kad jūs VISŲ PIRMA kažką nuveiksite vardan to, kad galėtumėte gerai jaustis.

3. Jūs neuždirbsite 60 000 USD į metus tuoj po mokyklos baigimo. Jūs netapsite viceprezidentu ar neturėsite telefono automobilyje, kol to neužsidirbsite.

4. Jei manote, kad jūsų mokytojas nepakenčiamas – pamatysite, koks bus jūsų viršininkas.

5. Užsidirbti pragyvenimui kepant kotletus nėra jūsų savigarbos žeminimas. Jūsų tėvai kotletų kepimą vadino PROGA.


6. Jei jūs patirsite nesėkmę, tai nėra jūsų tėvų kaltė. Neverkšlenkite dėl savo klaidų, mokykitės iš jų.

7. Iki jums gimstant jūsų tėvai nebuvo tokie nuobodūs. Tokiais jie tapo apmokėdami jūsų sąskaitas, skalbdami jūsų drabužius ir klausydami jūsų kalbų apie tai, kokie ypatingi jūs esate. Tad prieš imdamiesi gelbėti atogražų miškus nuo jūsų tėvų kartai priklausančių niokotojų pamėginkite išsikuopti rūbų spintą savo kambaryje.

8. Jūsų mokykla gal nebeskirsto vaikų į laimėtojusir pralaimėtojus, bet gyvenimas to daryti nenustojo. Kai kuriose mokyklose yra net panaikinti neigiami įvertinimai, ir jums leidžiama daugybę kartų mėginti, kol randate teisingą atsakymą. Tai visiškai nepanašu į tai, kas vyksta realiame gyvenime.

9. Gyvenimas nėra suskirstytas į semestrus. Jūs negausite vasaros atostogų, ir darbdaviui visai neįdomu, ar jūs turite laiko atrasti save - darykite tai asmeniniu laiku.

10. Televizija NĖRA realus gyvenimas. Realiame gyvenime žmonės turi palikti kavines ir eiti į darbą.

11. Gerai elkitės su vėplomis – gali būti, kad vienam iš jų jums teks dirbti.

No comments:

Post a Comment